8 آهو در یزد بر اثر خشکسالی تلف شدند

8 آهو در یزد بر اثر خشکسالی تلف شدند

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران،معاون محیط طبیعی محیط زیست استان یزد با اعلام این خبر گفت:"متأسفانه وقوع خشکسالی بی سابقه باعث تلف شدن حیات وحش شده است به طوری که گزارشات دریافتی حاکی از تلف شدن دست کم 8 رأس آهو است."
اکبری در گفت و گو با ایرن افزود:"البته شمار تلفات ناشی از خشکسالی بیش از این هاست و ما بسیاری از موارد تلفات را مشاهده نمی کنیم."
وی با اشاره به فرارسیدن فصل جفت گیری آهوان ادامه داد:"بررسی های ما نشان می دهد که میزان تلفات با فرارسیدن فصل پاییز و هنگام جفت گیری آهوان افزایش می یابد."
این مقام محلی با بیان اینکه نمی توان با اعتبارات فعلی به مبازه با خشکسالی رفت، اظهار امیدواری کرد که با گشایش اعتبارات خشکسالی استانها بتوان از ستاد بحران استان کمک گرفت.

/ 3 نظر / 6 بازدید

سرنوشت ايران به چه چيزي بستگي دارد؟ جايگاه ايران در جهان چگونه بايد باشد؟ نقش روساي جمهور در وضعيت حساس و خطرناك ايران چيست؟ چه كسي برترين رئيس جمهور ايران مي تواند باشد؟ ويژگيهايش كدامند؟ سرنوشت ايران چگونه خواهد شد؟ پاسخ به اين سوالات را در مصاحبه جنجالي برترين رئيس جمهور از نگاه ايليا ميم رام الله بخوانيم در وب لاگ «آمین از چه می گوید ؟» http://chemighoyadamin.blogfa.com بخوانید.

اردکانی

با سلام خیلی خوشحالم که این تشکل در شهرستان اردکان به وجود آمد هرچند که اعضا!!! اما وجود این تشکل ضروری به نظر میرسید در این چند سال اخیر بر پیکره منابع طبیعی شهرستان صدمات جبران ناپذیری وارد شده عدم وجود این تشکل نقش بسزایی داشته گونه های زسیاد جانوری در جای جای مناطق نابود شده ، ان شا ا... این تشکل بتواند با گرفتن اعضای جدید و به دور هم جمع کردن دوستداران محیط زیست بر افکار عمومی تاثیر بگذارد وجلوی تخریب محیط زیست شهرستان را بگیرد موفق وسربلند باشید

اردکان خبر

با سلام لازم است متن خبر با جزعیات را درقسمت نظرات یا به ایمیل ما ارسال دارید mohsen7828@yahoo.comبا تشکر