گزارش حضور استان یزد در نمایشگاه محیط زیست امسال تهران

شیرینی محصولات دراژه یزد در کام بازدیدکنندگان در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

شرکت صنایع غذایی دراژه به عنوان یکی از صنایع برگزیده استان یزد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور فعال یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست یزد،در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست شرکت دراژه با حضور خود در نمایشگاه به عنوان صنعت دوستدار محیط زیست و یکی از صنایع برگزیده این استان کام بازدیدکنندگان را شیرین می کند. این شرکت استفاده از بهترین مواد اولیه و تولید محصولات تحت استانداردهای روز دنیا  با رعایت استانداردهای زیست محیطی در جهت ارتقاء کیفیت محصولات را همواره هدف و سرلوحه کار خود قرار داده است و ضمناً محصولات دراژه به صورت گسترده بین بازدیدکنندگان در این نمایشگاه توزیع می گردد.

رونمایی از یوزپلنگ متحرک به همت شرکت ذوب و روی بافق در محل چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

از نماد یوزپلنگ به شکل عروسک متحرک در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به همت شرکت ذوب و روی بافق رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،همزمان با افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست و با حضور ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در اقدامی جالب در غرفه اداره محیط زیست یزد و صنایع برگزیده این استان از یوزپلنگ متحرک رونمایی شد.

شرکت ذوب و روی بافق نماد یوز را به خاطر سرعت و خاص بودنش و در عین حال در معرض خطر بودنش و با هدف اینکه مردم از وجود آن آگاه شوند انتخاب کرده است و این شرکت  در راستای رسالت خود در حمایت از محیط زیست،برای حمایت از این گونه جانوری اقدام به ساخت نماد عروسکی با طرح یوز نموده است و نماد عروسکی این یوز در کل نمایشگاه برای خوش آمد گویی به مردم حضور داشت.

تصاویر یوزپلنگ و هوبره نقش کاشی های مجتمع میبد شدند

تصاویر یوزپلنگ و هوبره نقش کاشی های مجتمع میبد شدند و در غرفه محیط زیست یزد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به نمایش درآمدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، تصاویر یوزپلنگ و هوبره که نماد حیات وحش استان یزد می باشند بر روی کاشی های مجتمع میبد که در قطعات و اندازه های متفاوت طراحی شده بود نقش بست و در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به نمایش درآمدند و در طول مدت نمایشگاه به رسم یادبود به مراجعه کنندگان و دوستداران طبیعت و محیط زیست اهداءگردید و این کاشی ها  مورد توجه حاضرین در نمایشگاه قرار گرفت.

مجتمع کاشی میبد با نقش حیات وحش استان روی کاشی ضمن حمایت از محیط زیست به عنوان صنعت حامی حیات وحش استان نیز می باشد.

ثبت تصاویر حیات وحش شاخص استان یزد به صورت تابلوهای زیبا بر روی شیشه های مجتمع شیشه اردکان

تصاویر حیات وحش شاخص استان یزد به صورت تابلوهای زیبایی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به همت مجتمع شیشه اردکان به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،تصاویر حیات وحش شاخص استان یزد به صورت تابلوهای زیبا بر روی شیشه های مجتمع شیشه اردکان در راستای حمایت این شرکت از محیط زیست نقش بست و در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در معرض بازدید عموم قرار داده شد و این شرکت این اقدام خود را فرصت مناسبی برای علاقه مندان به محیط زیست استان یزد دانست تا با بازدید از این نمایشگاه با حیات وحش این استان بیشتر آشنا شوند.

لازم به ذکر است شرکت مجتمع شیشه اردکان در این نمایشگاه اقدام به چاپ کتب محیط زیستی  در راستای فرهنگ سازی زیست محیطی بین اقشار مردم نیز نموده است و در طول مدت نمایشگاه تندیس چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که توسط این شرکت تهیه شده است به همراه تابلوهای حیات وحش استان به رسم یادبود به مراجعه کنندگان و دوستداران طبیعت و محیط زیست اهداء می گردد.

چاپ و توزیع کتاب های سبز زیست محیطی توسط شرکت کاشی عقیق یزد

کتاب های سبز زیست محیطی در رده مدیران به همت شرکت کاشی عقیق یزد به چاپ رسید و به طور گسترده در نمایشگاه بین المللی محیط زیست توزیع گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، چهارهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار اقتصاد سبز اقتصاد مقاومتی با حضور سازمان‌ها، نهادها ، صنایع، شرکت ها و تشکل های مردمی محیط زیستی از دوم تا پنجم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه که هرساله با حضور تعداد زیادی از شرکت های برگزیده داخلی و خارجی برگزار می گردد و این شرکت ها جدید ترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و فناوری های خود در زمینه محیط زیست را ارائه می دهند ،شرکت کاشی عقیق یزد نیز حضور فعالی داشت .

مسئولین این شرکت برپایی این گونه نمایشگاهها را برای تبادل اطلاعات و تجربیات شرکت های صنعتی با یکدیگر به ویژه در خصوص مباحث زیست محیطی و یافتن راهکارهایی برای کاهش مشکلات زیست محیطی لازم دانستند و خاطر نشان می گردد این شرکت کتاب های زیست محیطی سبز در رده مدیران را تهیه و چاپ نموده و  به توزیع گسترده آن ها در نمایشگاه اقدام نموده است.
حضور فعال 9 صنعت برگزیده استان یزد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

9 صنعت برگزیده استان یزد با رویکرد فرهنگ سازی محیط زیست در نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، همزمان با برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست کشور که با شعار اقتصاد سبز اقتصاد مقاومتی بود 9 صنعت برگزیده استان یزد با رویکرد فرهنگ سازی محیط زیست در این نمایشگاه حاضر شدند.

کلیه صنایع حاضر در نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه محیط زیست پرداختند و با همکاری مسئولین با تشکیل کارگروه هایی مخصوص کودکان و برنامه مسابقه نقاشی به معرفی حیات وحش استان پرداختند و فرهنگ محیط زیست را گسترش دادند و در پایان به کودکان به رسم یادبود جوایز ارزنده ای را اهداء کردند

شایان ذکر است شرکت صنایع غذای دراژه– شرکت شیشه اردکان – شرکت فولاد یزد – کارخانجات کاشی عقیق- مجتمع کاشی میبد – شرکت فولاد آلیاژی – شرکت سنگ آهن بافق– شرکت ذوب و روی بافق و شرکت چادرملو صنایع بزرگی از این استان هستند که در نمایشگاه فوق حضوری فعال دارند.

طراحی و چاپ بازی ها و کتب زیست محیطی توسط شرکت فولاد آلیاژی یزد

شرکت فولاد آلیاژی یزد اقدام به طراحی و چاپ بازی ها و کتب زیست محیطی و توزیع گسترده آن بین دانش آموزان و کودکان در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست نموده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،شرکت فولاد آلیاژی یزد که از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد کشور بوده  با انجام اقدامات زیست محیطی در راستای حفظ محیط زیست  متعهد گردیده که توسعه صنعتی خود را همگام با توسعه پایدار محیط زیست داشته باشد.

در ضمن شرکت فولاد آلیاژی در این نمایشگاه اقدام به طراحی و چاپ بازی ها و کتب زیست محیطی مخصوص کودکان جهت ترویج فرهنگ زیست محیطی نموده است و آن ها را بین کودکان و دانش آموزان حاضر در نمایشگاه توزیع می نماید.

 

رونمایی از لباس ورزشی با طرح یوز و هوبره به همت شرکت فولاد یزد و مجتمع کاشی میبد

از لباس ورزشی با طرح یوز و هوبره که به همت شرکت فولاد یزد و مجتمع کاشی میبد تهیه شده بود در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور درویش مدیرکل آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست،متصدی مدیرکل معاون محیط زیست انسانی سازمان  و دیگر مسئولین رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، مراسم رونمایی از لباس ورزشی با طرح یوز و هوبره که از نمادهای شاخص استان یزد می باشند با حضور درویش مدیرکل آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست،متصدی مدیرکل معاون محیط زیست انسانی سازمان و دیگر مسئولین در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به همت شرکت فولاد یزد و مجتمع کاشی میبد که اقدام به تهیه آن ها نموده بودند برگزار شد.

لازم به ذکر است این دو شرکت در نمایشگاه با اهدا لباسهای ورزشی مزین به نقش یوز پلنگ و هوبره اقدام به فرهنگ سازی در راستای حفظ حیات وحش استان شدند و این دو صنعت به عنوان صنایع برگزیده استان حضور فعالی در نمایشگاه بین المللی محیط زیست داشتند.

حضور فعال شرکت صنعتی معدنی چادرملوی یزد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

شرکت صنعتی معدنی چادرملو به عنوان یکی از صنایع برگزیده استان یزد و به عنوان یکی از صنایع دوستدار محیط زیست در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور فعال یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان یزد،شرکت چادرملو با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست اعلام نمود که صنایع بزرگ مانند چادرملو اهداف زیست محیطی و حفظ محیط زیست را در سرلوحه اهداف خود قرار داده اند و همواره در کنار توسعه صنعتی تلاش برای کاهش آسیب های زیست محیطی را مد نظر دارند و هر قدر به صنعت اهمیت می دهند بیش از آن به محیط زیست توجه ویژه ای دارند.

شرکت صنعتی معدنی چادرملو در این نمایشگاه اقدام به تهیه پوستر حیات وحش استان یزد،کتب محیط زیست و عروسک های کوچک با طرح یوز نمود که در طول مدت نمایشگاه این کتب و عروسکها را به کودکان هدیه داد و مسئولین این شرکت هدف از اقدامات خود را تقویت حس دوستی با محیط زیست در کودکان و حمایت از محیط زیست استان عنوان کردند.

 

حضور فعال شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به عنوان حافظ محیط زیست در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به عنوان حافظ محیط زیست و یکی از صنایع برگزیده استان یزد در نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد،شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به عنوان حافظ  محیط زیست و یکی از صنایع برگزیده استان با ارائه دستاوردها و اقدامات خود در زمینه مسائل زیست محیطی در نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور فعال یافت و این صنعت که به عنوان صنایع دوستدار محیط زیست می باشد سعی نموده با کاهش آلودگی خود سهمی در حفظ محیط زیست استان داشته باشد و طرحی نو را برای آینده رقم بزنند و این شرکت در راستای بهبود مستمر،توسعه پایدار حفظ ایمنی و بهداشت کارکنان و حفظ محیط زیست با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه،اهداف خود را تعیین می کند .

خاطر نشان می گرد این شرکت در راستای حمایت از محیط زیست استان اقدام به تهیه دفترچه یادداشت با تصاویر یوز و کتاب های سبز زیست محیطی نموده است و در طول مدت نمایشگاه آن ها را به بازدیدکنندگان به رسم یادبود اهداء می کند.
/ 0 نظر / 23 بازدید